| Muži Ženy Děti-starší Děti-mladší Dorostenky Dorostenci Profi Dorostenci-střední Dorostenky-střední Dorostenky-starší | |
|---|---|
| ID FireSport: | 402401 |
| Okres: | Mělník |
| Kraj: | Středočeský |
| Souřadnice: | 50°21*10*N,14°28*59*E |
| PSČ: | 276 01 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky týmu
| Poř. | Kde | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Tým |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Velké Hamry | Jablonec nad Nisou | 3,01 | 21,31 | 3,01 | 2018/06/09 | Blata |
| 2. | Roudný | Jablonec nad Nisou | 17,04 | 18,09 | 18,09 | 2018/08/18 | Blata |
| 3. | Velké Hamry | Jablonec nad Nisou | 18,10 | 17,41 | 18,10 | 2019/06/08 | Blata |
| 4. | Nevřeň | Plzeň-sever | - | - | 18,70 | 2020/02/08 | Blata |
| 5. | Dolní Hradiště | Plzeň-sever | 18,59 | 18,87 | 18,87 | 2020/01/11 | - Blata |
| 6. | Raspenava | Liberec | 19,03 | 18,82 | 19,03 | 2018/07/07 | Blata |
| 7. | Škodějov | Semily | 19,50 | 19,57 | 19,57 | 2019/05/18 | Blata |
| 8. | Frýdštejn | Jablonec nad Nisou | 20,60 | 19,67 | 20,60 | 2017/06/17 | Blata |
| 9. | Dalešice | Jablonec nad Nisou | 20,73 | 20,85 | 20,85 | 2018/05/05 | Blata |
| 10. | Jeřmanice | Liberec | 20,94 | 20,01 | 20,94 | 2018/06/02 | Blata |
| 11. | Krásná Ves | Mladá Boleslav | 19,96 | 21,52 | 21,52 | 2018/05/12 | Blata |
| 12. | Krásná Ves | Mladá Boleslav | 21,76 | 19,52 | 21,76 | 2019/05/11 | Blata |
| 13. | Kosořice | Mladá Boleslav | 21,94 | 43,16 | 21,94 | 2018/08/25 | Blata |
| 14. | Frýdštejn | Jablonec nad Nisou | 21,89 | 21,97 | 21,97 | 2019/06/15 | Blata |
| 15. | Vesec | Semily | 22,60 | 23,07 | 23,07 | 2018/06/22 | Blata |
| 16. | Jeřmanice | Liberec | 23,64 | 23,34 | 23,64 | 2019/06/01 | Blata |
| 17. | Frýdštejn | Jablonec nad Nisou | 35,41 | 34,66 | 35,41 | 2018/06/16 | Blata |
| 18. | Krásná Ves | Mladá Boleslav | 36,66 | 35,68 | 36,66 | 2017/07/15 | Blata |
| 19. | Škodějov | Semily | 51,23 | 51,51 | 51,51 | 2018/05/19 | Blata |
| 20. | Jeřmanice | Liberec | 58,97 | 46,91 | 58,97 | 2017/06/03 | Blata |
| 21. | Jeřmanice | Liberec | NP | NP | NP | 2018/06/02 | Blata |
| Poř. | Kde | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Tým |
Výsledky týmu
| Tým | Kdy | Kde | Liga | Čas | Poř. | Body | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018/03/31 | Zdešov, na návsi | FSEU | 21,36 | 7 | 0 | | |
| 2018/01/14 | Dolní Hradiště | FSEU | 23,63 | 2 | 0 | | |
| 2018/01/27 | Úněšov, Dílny statek Úněšov | FSEU | 37,84 | 5 | 0 | | |
| 2018/01/27 | Úněšov, Dílny statek Úněšov | FSEU | 37,84 | 5 | 0 | | |
| 2018/01/27 | Úněšov, Dílny statek Úněšov | FSEU | 37,84 | 5 | 0 | | |
| 2018/02/10 | Nevřeň | FSEU | NP | 7 | 0 | | |
| Blata | 2018/06/09 | Velké Hamry | FNC | 3,01 | 7 | 2 | |
| Blata | 2018/08/18 | Roudný | FNC | 18,09 | 3 | 6 | |
| Blata | 2018/07/07 | Raspenava | FNC | 19,03 | 3 | 6 | |
| Blata | 2018/05/05 | Dalešice | FNC | 20,85 | 3 | 6 | |
| Blata | 2018/06/02 | Jeřmanice | FNC | 20,94 | 6 | 3 | |
| Blata | 2018/05/12 | Krásná Ves | FNC | 21,52 | 1 | 8 | |
| Blata | 2018/08/25 | Kosořice | FNC | 21,94 | 6 | 3 | |
| Blata | 2018/06/22 | Vesec p. Kozákovem | FNC | 23,07 | 6 | 3 | |
| Blata | 2018/06/16 | Frýdštejn | FNC | 35,41 | 10 | 0 | |
| Blata | 2018/05/19 | Škodějov | FNC | 51,51 | 8 | 1 | |
| Blata | 2018/06/02 | Jeřmanice | PKL | NP | 10 | 0 | |
| Tým | Kdy | Kde | Liga | Čas | Poř. | Body | Media |
Ligy výsledky týmu
11. místo FNC 20174. místo FNC 20182. místo FNC 20193. místo FNC 20204. místo FNC 2021
Fire Sport
Tým: Mělník , nejlepěí čas: 21,36 FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65, body: 0 počet výsledků: 4x
Fire Sport
Tým: Mělník , nejlepěí čas: 37,84 Útok, sklopné terče, 2xB, super úzké C38, body: 0 počet výsledků: 1x
Fire night cup
Tým: Mělník Blata, nejlepěí čas: 3,01 Útok,nástřik 2xB úzké, body: 38 počet výsledků: 10x
Podkozákovská hasičská liga
Tým: Mělník Blata, nejlepěí čas: NP Útok,nástřik 2xB úzké, body: 0 počet výsledků: 1x
Videa a fotografie týmu
| Den akce | Název akce | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
|---|---|---|---|---|
| 2018/06/09 | Velké Hamry, FNC Velké Hamry | https://youtu.be/a6n2EId8ANw | Roman Paldus | |
| 2018/01/27 | Úněšov, Dílny statek Úněšov, Ledové útoky | https://youtu.be/VmH42NtYgXI | Josef | |
| Den akce | Název akce | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
Pořádané soutěže
| Kdy | Kde | Liga |
|---|---|---|
| 2018/08/18 | Mělník - Blata (ME), Mělník - Blata (ME) - soutěž KL | |
| Kdy | Kde | Liga |
Odkazy na stránky týmu
Přidat další odkazyČlen týmu
Fanoušek týmu
Náš kalendář sestaven z rezervací pro rok 2018
| Kdy | Kde | St.č. | Liga |
|---|---|---|---|
| 2018/05/12 | Krásná Ves, FNC Krásná Ves | 5 | |
| 2018/05/19 | Škodějov, FNC Škodějov | 2 | |
| 2018/06/02 | Jeřmanice, FNC Jeřmanice | 9 | |
| 2018/06/09 | Velké Hamry, FNC Velké Hamry | 7 | |
| 2018/06/16 | Frýdštejn, FNC Frýdštejn | 5 | |
| 2018/06/22 | Vesec p. Kozákovem, FNC Vesec p. Kozákovem | 10 | |
| 2018/07/07 | Raspenava, FNC Raspenava | 2 | |
| 2018/08/18 | Roudný, FNC Roudný | 2 | |
| 2018/08/25 | Kosořice, FNC Kosořice | 15 | |
| 2018/11/03 | Velké Hamry - kulturní dům, Celkové vyhlášení FNC 2018 | 3 | |
| Kdy | Kde | Zamluveno | Liga |
Komentáře
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.




















